Ücretsiz Gizli Hesap Görme Karşı Tarafa Bildirim Gider Mi?

Instagram uygulamaları, son zamanlarda internet kullanıcılarının çoğunun ilgisini çeken gizli profilleri gösterme konusunda oldukça popüler. Kullanıcı bir şeyler denemek istiyor.

Bildiğiniz gibi internet dünyasında pek çok güvenlik açığı var, bu yüzden denemek isteyen kullanıcılar biraz tereddüt ediyor. Sizlere hem güvenli hem de ücretsiz yöntemleri göstermeye çalıştık.

Öncelikle sahte bir Instagram hesabı açmanız gerekiyor. Bu yüzden hangi kızı veya erkeği görmek istediğinize karar vermeli ve ona göre hareket etmelisiniz. Gösterilen hesap bir kadın hesabıysa.

Makyaj, kedi, mücevher, giysi ve daha fazlasının fotoğraflarını ve videolarını yükleyerek Instagram hesabınızı canlandırın. Ortalama olarak en az 40 fotoğraf ve video toplamanız gerekiyor. Bu nedenle, rastgele bir hesap çalıştırın. En az 50 abone ve 25 takipçi edinin. Son olarak, hesabınızın neyle ilgili olduğunu görmek istiyorsanız başvurun. Yüzde 90 kabul eder.

Öte yandan, görüntülemek istediğiniz hesap erkek ise.

pubg, futbol, ​​​​haberler, fitness ve daha pek çok konudan fotoğraf ve video yükleyerek Instagram hesabınızı canlandırın. Ortalama olarak, en az 50 fotoğraf ve video toplamanız gerekir.

Bu nedenle, rastgele bir hesap çalıştırın. En az 55 müşteri edinin ve 45’i takip edin. Son olarak, hesabınızın neyle ilgili olduğunu görmek istiyorsanız bir istek gönderin. Yüzde 90 kabul eder.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir