Instagram Gizli Hesap Görme Nereden Yapılır?

Yukarıdaki yöntemi kullanarak, kişisel profiliniz olsun veya olmasın, Instagram’da birinin resmini görüntüleyebilirsiniz. Herkes bu yönteme aşina değildir ve en güvenilir olarak kabul edilir. Ayrıca sahte hesap açabilir, giriş yapabilir ve giriş yaptıktan sonra görmek istediğiniz gizli profilleri görüntüleyebilirsiniz. Hikaye 24 saat içinde yayınlanırsa buradan da görüntüleyebilirsiniz.

Abonelik olmadan profilleri görüntülemenin bir yolu gizlidir. Kişisel profilinizi bu sitede ve diğer sitelerde görüntüleyebilirsiniz. Profiliniz gizli olsa bile, hesabınıza giriş yaparak tüm içeriğini kolayca görebilirsiniz. Taramada sorun yaşıyorsanız, yeni veya sahte bir hesapla oturum açıp tekrar deneyebilirsiniz. Test edildi ve iyi çalışıyor.

Instagram gizliliğini korumak için üçüncü taraf uygulamaların kullanımı kısıtlanmıştır. Bu, bu tür yazılımları cari hesabınızla kullanmamanız, ailenizi izlememeniz veya birden fazla müşteriniz olmaması gerektiği anlamına gelir. Instagram böyle bir uygulama kullandığınızı tespit ederse hesabınız yasaklanabilir. Tamamen kapanmasa da hesabınızın bloke edilmesi veya ilk defa yorum ve beğenilerin yasaklanması gibi çeşitli cezalar uygulayabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir