Gizli Profil Görme Karşı Taraf Anlar Mı?

Instagram, kişisel bir hesap açmayı kolaylaştırmak için cep telefonunuza indirebileceğiniz iki mobil uygulamaya sahiptir. Biri Pingeroo, diğeri ise LiLi adlı bir mobil uygulama. Her ikisi de Google Play Store’da mevcuttur. Yukarıdaki yöntem işe yaramazsa veya telefonunuzdan erişemiyorsanız Gizli Hesaplar uygulamasını App Store’dan da indirebilirsiniz.

Bu uygulamaların her ikisi de kişisel bir kullanıcı profili açmanıza izin verir. Ayrıca karşı tarafı bilmiyorum. Yine, bu uygulamaların ikisini de indirmeniz ve Instagram hesabınızda oturum açmanız gerekecek. Giriş yaptıktan sonra, görüntülemek istediğiniz profilin kullanıcı adını girmeniz ve gizli bir hesap açmanız gerekir. Uygulamaya güvenmiyorsanız sahte bir hesapla oturum açtığınızdan emin olun.

tabii ki hayır. Profilinin gizli olduğunu ve prensipte onu takip etmediğini anlaması imkansız. Ayrıca geçmişe baksanız bile kullanıcı adı geçmiş sütununda görünmüyor. Hâlâ endişeleniyorsanız, hikayeyi görüntülemek için sahte bir hesap oluşturabilirsiniz. Yeni bir sahte hesap oluşturmak için bu tür yasa dışı yazılımları kullanmanızı öneririz.

Gizli Instagram hesabınıza bakış şekliniz için bile bir bilgisayar korsanı olabilirsiniz. 🙂 Yukarıda bahsedilen çalışma yöntemleri sayesinde siz de harika bir avcı olabilir ve tüm detayları görebilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir