Gizli Instagram Hesaplarını Görmek Güvenilir Midir?

Bu işlemin %100 güvenilir olduğunu söylemek doğru olmaz. Sosyal ağ sitelerinin her zaman bahsettiği üçüncü taraf uygulamalarda olan da tam olarak budur. Bu, çeşitli kullanıcıların mevcut hesap parolanızı kullanarak şifrelenmiş sitelere erişmesi durumunda hesabınızın güvenliğinin tehlikeye girebileceği anlamına gelir. Sizi rahatsız ediyorsa, sahte bir hesap açabilir ve özel profilinizi istediğiniz kadar görüntüleyebilirsiniz.

Üçüncü taraf mobil uygulamalar, özellikle App Store veya Google Play Store’da bulunmayanlar tehlikeli olabilir. Google Play Store’a yüklemeden önce güvenlik kontrol edilir ve kötü amaçlı yazılım kontrol edilmez. Yani uygulamayı dışarıdan indirip cihazınıza yüklemenize veya Instagram veya Facebook hesabınızla giriş yapmanıza gerek yok.

Kişisel Instagram hesabınızı Postegro’da görüntülemek isterseniz, onlara bildirim gönderilmeyecektir. Ancak, bir Postegro Instagram hesabıyla oturum açtığınız için geçmişe genel bakış, önceden haber verilmeksizin bir başkasına görüntülenebilir. Giriş yapıp sahte hesabınızla devam ederseniz, kayıt talebinizi onaylamanıza gerek kalmadan kim olursanız olun kişisel hesabınızı görüntüleyebilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir